Tel.48 384 54 94 email: maxim.jp@vp.pl

Ubezpieczenia dla dużych firm Ubezpieczenia mienia

Ubezpieczenia dla przedsiębiorstw i korporacji

W ramach ubezpieczeń majątkowych dla przedsiębiorstw oferujemy produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb dużych podmiotów gospodarczych i odpowiadające najwyższym standardom dostępnym na rynku ubezpieczeniowym.

Co ubezpieczamy ?

Pod ochroną znajdują się rzeczy ruchome w miejscu ubezpieczenia:
urządzenia i wyposażenie firmy, budowle, ogrodzenia, studnie, maszty, wiaty, utwardzenia dróg wewnętrznych placów, rzeczowe składniki majątku obrotowego, rzeczy osobiste pracowników, rzeczy ruchome osób trzecich powierzone do użytkowania, przechowywania lub sprzedaży, urządzenia i wyposażenie elektroniczne, nakłady inwestycyjne, systemy alarmowe, szyby, reklamy i inne przedmioty szklane, rzeczowe składniki majątku obrotowego w transporcie na terenie Polski i UE, maszyny oraz urządzenia własne oraz powierzone maszyny i urządzenia przenośne znajdujące się poza siedzibą firmy na terenie Polski.

Oferujemy produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb dużych podmiotów gospodarczych i odpowiadające najwyższym standardom dostępnym na rynku ubezpieczeniowym.

Zakres ubezpieczenia obejmuje szkody wyrządzone przez: pożar i inne zdarzenia losowe, kradzież z włamaniem, rabunek, stłuczenie szyb, celowe uszkodzenie, zamieszki wewnętrzne, strajk, zwolnienie grupowe pracowników.

W ofercie naszej znajdują się również Ubezpieczenia Techniczne (ubezpieczenie ryzyk budowlanych, ryzyk montażowych, utraty zysku inwestora w wyniku szkód objętych Ubezpieczeniem, ubezpieczenie maszyn od awarii, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk).

Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów gospodarczych (OC za produkt, OC członków zarządów i rad nadzorczych spółek kapitałowych).

 • Masz pytania zadzwoń

  tel.: 048 384 54 94
  kom.: 603 091 113

  lub zapraszamy do naszego biura:
  ul. Wierzbicka 2a, 26-600 Radom

  Czynne:
  pn-pt 9:00 - 17:00
  sob. 9:00-13:00

  czytaj więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej