Tel.48 384 54 94 email: maxim.jp@vp.pl

Ubezpieczenia OC lekarzy Ubezpieczenia medyczne

OC lekarzy

Obowiązkowe ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Podmiotu Wykonującego Działalność Leczniczą jest obligatoryjne dla lekarzy prowadzących indywidualna praktykę lekarską oraz podpisujących kontrakt z NZOZ, SZOZ lub Szpitalem.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej lekarza dotyczy szkód wyrządzonych osobie trzeciej w trakcie szeroko pojętego leczenia - nie musi dojść do trwałego uszczerbku na zdrowiu czy zgonu bowiem pacjent może otrzymać odszkodowanie także w przypadkach przedłużającego się procesu terapeutycznego, jego skutków a także w przypadku nie dotrzymywania ustalonych terminów świadczeń medycznych, błędnego wypełnienia dokumentacji oraz w wielu innych sytuacjach.

Warto rozszerzyć zakres ubezpieczenia o szkody zawiązane z posiadanym lub użytkowanym mieniem (OC Dobrowolne Podmiotu Udzielającego Świadczeń Zdrowotnych). Odpowiedzialność Cywilna zadziała wówczas gdy, np.: pacjent poślizgnie się na mokrej posadzce gabinetu łamiąc rękę.

 • Masz pytania zadzwoń

  tel.: 048 384 54 94
  kom.: 603 091 113

  lub zapraszamy do naszego biura:
  ul. Wierzbicka 2a, 26-600 Radom

  Czynne:
  pn-pt 9:00 - 17:00
  sob. 9:00-13:00

  czytaj więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej