Tel.48 384 54 94 email: maxim.jp@vp.pl

Ubezpieczenia grupowe Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia grupowe

Ubezpieczenia grupowe są bardzo popularną i tanią forma ubezpieczeń na życie spotykaną w Polsce od dziesięcioleci.

Jego podstawową zaletą jest możliwość elastycznego kształtowania zakresu ochrony ubezpieczeniowej i dostosowania jej do aktualnych potrzeb każdego Klienta.

Grupowe Ubezpieczenie na Życie
zapewnia kompleksową ochronę życia i zdrowia pracowników oraz członków ich rodzin.

W ubezpieczeniach grupowych wszyscy ubezpieczeni mają jednakowy zakres świadczeń i jednakową składkę. Jest ono z reguły tańsze od indywidualnego.

W zakres ubezpieczenia grupowego oprócz podstawowych świadczeń typu śmierć ubezpieczonego oraz wypłatę świadczeń w związku z uszczerbkiem na zdrowiu, proponuje świadczenia w związku z urodzeniem dziecka, śmierci rodziców lub teściów, pobytem w szpitalu, a także poważnym zachorowaniem.

Unikalną na polskim rynku korzyścią dla Klientów posiadających ubezpieczenie grupowe jest nieodpłatny zestaw świadczeń opiekuńczych dla Klienta i jego rodziny w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Gwarantujący pomoc:
lekarza, pielęgniarki, transportu medycznego, organizację procesu rehabilitacyjnego, pomoc domową po hospitalizacji, dostarczenie leków, pomoc psychologa i inne.

 • Masz pytania zadzwoń

  tel.: 048 384 54 94
  kom.: 603 091 113

  lub zapraszamy do naszego biura:
  ul. Wierzbicka 2a, 26-600 Radom

  Czynne:
  pn-pt 9:00 - 17:00
  sob. 9:00-13:00

  czytaj więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej