Tel.48 384 54 94 email: maxim.jp@vp.pl

O firmie profesjonalna obsługa ubezpieczeniowa

Agencja Ubezpieczeń Maxim początkiem swej działalności sięga lat 90-tych, gdy właściciel jako agent wyłączny współpracujący z jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce przeszedł specjalistyczne szkolenia z ubezpieczeń majątkowych przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

 

Zdobyta wiedza i doświadczenie w dziedzinie ubezpieczeń sprawiają, że potrafimy dopasowywać ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jako agencja ubezpieczeń współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i wiarygodnymi partnerami tak, aby nasi klienci mogli czuć się zawsze bezpieczni i spokojni o swoją przyszłość. Firma ubezpieczeniowa Maxim swój sukces zawdzięcza indywidualnemu podejściu do każdego nawet bardzo wymagającego Klienta.

Dzięki stałemu monitorowaniu rynku dobieramy najkorzystniejsze w danym czasie ubezpieczenia indywidualne do potrzeb klienta. Nie dzielimy klientów na ważnych i mniej ważnych. Dla nas każdy klient jest najważniejszy – to on decyduje, gdzie zawrze ubezpieczenie, jak opłaci składkę. My możemy przedstawić ofertę, przypomnieć o terminie wpłaty składki czy wznowieniu ubezpieczenia.

Zapraszamy do naszego biura w Radomiu, które mieści pod adresem ul. Wierzbicka 2a, 26-600 Radom. Obsługujemy Klienta także w miejscu zamieszkania bądź w pracy.

 • Masz pytania zadzwoń

  tel.: 048 384 54 94
  kom.: 603 091 113

  lub zapraszamy do naszego biura:
  ul. Wierzbicka 2a, 26-600 Radom

  Czynne:
  pn-pt 9:00 - 17:00
  sob. 9:00-13:00

  czytaj więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej